Szybki kontakt

Biuro handlowe
ul. Żukowska 19, 81-045 Gdynia
tel./fax 58 663 8343
tel. kom. 506 799 679
biuro@apartprojekt.com

Ogrodzenia Bramy Bramy garażowe Napędy do bram Ogrodzenia Kute Ogrodzenia Panelowe Ogrodzenia Systemowe Balustrady Montaż Ogrodzeń Bramy Wjazdowe Bramy Przesuwne Bramy Metalowe Drzwi Apart Projekt Gdynia Bramy - Pomorskie Bramy i Ogrodzenia, ApartProjekt Bramy garażowe, ApartProjekt
ApartProjekt - Promocje
wstecz »

Okna elewacyjne - akcesoria

Jesteśmy dystrybutorem czołowego producenta stolarki PCV w Polsce i w Europie firmy Dobroplast.

dobroplast
Firma Dobroplast jako nieliczna w kraju samodzielnie odpowiada za cały proces technologiczny, począwszy od produkcji profilu, aż po dostarczenie go do punktu sprzedaży. Koordynacja każdego z etapów procesu produkcyjnego pozwala w pełni wziąć odpowiedzialność za jakość produktu finalnego, który trafia do Państwa rąk oraz zapewnić bardzo atrakcyjne ceny. Bez profesjonalnego montażu nawet najlepsze okna mogą wydawać się niedopracowane. Mamy własną ekipę montażową która przez wiele lat nabyła doświadczenia w montażu stolarki okiennej i dlatego robimy to w sposób profesjonalny.

Klamki

Zapewniamy naszym Klientom różnorodność kształtów, rodzajów a także szeroką gamę kolorystyczna klamek okiennych. Dodatkowo klamki mogą być wyposażone w dodatkowe zamknięcie na kluczyk lub przycisk. Klamki dostepne sa w nastepujących kolorach: białym, brązowym, złotym.

Część chwytowa klamek wykonana jest z: aluminium, magnezu, a także tworzyw sztucznych.

klamka standardowa klamka z przyciskiem klamka z kluczykiem dwustronna z szyldem do okna Avantgarde 7000 brązowa dwustronna z szyldem do okna Avantgarde 7000 biała
klamka standardowa biała, złota, brązowa klamka z przyciskiem biała, złota, brązowa klamka z kluczykiem biała, złota, brązowa dwustronna z szyldem do okna Avantgarde 7000 brązowa dwustronna z szyldem do okna Avantgarde 7000 białaNawiewnik higrosterowanyPoste i skuteczne rozwiązanie

Najbardziej popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych. Dostępny jest w dwóch typach przepływu i w 3 różnych kolorach. Estetyczna budowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO. Wraz z okapem akustycznym zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 37 dB.

Higrosterowany: zmiana przepływu uzależniona jest od wilgotności względnej wewnątrz pomieszczeń.
Izolacyjność akustyczna: do Dn,e,w = 37 dB z akcesoriami.
Prosta konserwacja: bez konieczności regulacji, wystarczy coroczne odkurzanie.
Możliwość pracy w dwóch położeniach strumień pionowy i ukośny

Dostosowany do potrzeb
Nawiewnik EMM może pracować w dwóch położeniach w zależności od przykręcenia podstawki. Strumień powietrza jest skierowany pionowo lub ukośnie. Ustawienie zależy od odległości nawiewnika do węgarka (zbyt mała odległość tłumi swobodny przepływ powietrza przez nawiewnik).
Opcja ręcznego przymknięcia nawiewnika
Nawiewniki EMM mogą być wyposażone w ręczną blokadę przepływu powietrza. Nawiewniki przymknięte umożliwiają doprowadzenie minimalnej ilości powietrza. Z opcji tej zaleca się korzystać wyłącznie przy niesprzyjających warunkach klimatycznych.


Nawiewnik ciśnieniowy VENTAIR II TRDN

VENTAIR II TRDNNawiewniki VENTAIR II TRDN to nawiewnik ciśnieniowy sterowany różnicą ciśnień. Wykorzystywany jest do doprowadzenia stałej, właściwej ilość świeżego powietrza do pomieszczeń. Automatyczne sterowanie ciśnieniowe stabilizuje wydajność nawiewu, zabezpiecza przed nadmierną wymianą powietrza w okresach zimnych i wietrznych, pozwala realizować koncepcję wentylacji kontrolowanej, zapewniając komfort i zdrowy klimat wewnątrz pomieszczeń przy oszczędności energii cieplnej. Stosowane są w pomieszczeniach wyposażonych w wentylację grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną.

Opis produktu
Nawiewniki ciśnieniowe VENTAIR wyposażone są w samoczynnie działający regulator przepływu (reagujący na różnicę ciśnień), dzięki któremu ilość nawiewanego powietrza jest stała, niezależna od warunków atmosferycznych (wiatr, zimno). Dodatkowo umożliwiają ręczną regulację do zamknięcia włącznie. Należą one do grupy nawiewników szczelinowych montowanych w górnych, poziomych profilach konstrukcyjnych okna. Składają się z dwóch elementów - czerpni powietrza montowanej na zewnątrz oraz regulatora montowanego po wewnętrznej stronie okna. Elementy te połączone są szczeliną wykonaną w profilach okna, umożliwiającą przepływ powietrza.

apartprojekt.com - ogrodzenia, bramy garażowe, napędy do bram, ogrodzenia kute, balustrady, panelowe, montaż ogrodzeń, szlabany - Gdynia, Trójmiasto