nowa strona www
Mobile Menu

Szybki kontakt

Biuro handlowe
ul. Żukowska 19, 81-045 Gdynia
tel./fax 58 663 8343
tel. kom. 506 799 679
biuro@apartprojekt.com

Ogrodzenia Bramy Bramy garażowe Napędy do bram Ogrodzenia Kute Ogrodzenia Panelowe Ogrodzenia Systemowe Balustrady Montaż Ogrodzeń Bramy Wjazdowe Bramy Przesuwne Bramy Metalowe Drzwi Apart Projekt Gdynia Bramy - Pomorskie Bramy i Ogrodzenia, ApartProjekt Bramy garażowe, ApartProjekt
ApartProjekt - Aktualności
wstecz »

Automatyka do bram dwuskrzydłowych Came

CAME - KRONO STANDARD do długości skrzydła do 3m

Automatyka do bram skrzydłowych na wąskie słupki.


Zestaw KRONO STANDARD z siłownikami KR 300 przeznaczonymi do bram dwuskrzydłowych o długości skrzydła do 3m i masie ok. 400 kg.

Zestaw obejmuje

 • Siłowniki KRONO 300– 2 szt. (lewostronny i prawostronny)-230V A.C. – 150W, Czas otwarcia ok. 22s. Nie posiadają wyłączników krańcowych potrzebnych w przypadku dowolnego ustawienie kąta otwarcia każdego ze skrzydeł.
 • Płyta sterująca ZF-1 z jednokanałowym dekoderem radiowym.
 • Karta częstotliwości AF 43SP na 433,92 MHz, kod zmienny
 • Pilot SP2 dwukanałowy na 433,92 MHz, kod zmienny
 • Fotokomórka DIR10  12 24V A.C./D.C., o zasięgu do 10 m, zabezpiecza przed zgnieceniem np. samochodu znajdującego się w obrysie ruchu bramy, powodując jej zatrzymanie.

Zestaw posiada wiele możliwości konfiguracji, tak aby dostosować go do indywidualnych potrzeb klienta.

Do najważniejszych cech napędu należą:

 • Łatwy mechanizm do awaryjnego otwierania bramy - kluczem np. w sytuacji braku zasilania
 • Możliwość dodania do zestawu dodatkowych pilotów.
 • Funkcja automatycznego zamykania z regulowanym czasem zamknięcia.
 • Mechanizm samoblokujący
 • Duży zasięg pilota (ok. 30 m w terenie zabudowanym, do około 150m w terenie otwartym)

 

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji zestawu w przypadku gdyby miał spełniać inne funkcje.

 

 _____________________________________________________________________________

CAME - FAST PLUS do długości skrzydła do 2.3m

Automatyka do bram skrzydłowych na szerokie słupki.


Siłowniki FAST przeznaczone są do montażu na słupkach klinkierowych lub betonowych gdzie głębokość osadzenia bramy względem krawędzi słupka nie przekracza 195mm. Siłowniki przenoszą napęd na bramę poprzez łamane ramię. Ciekawą cechą tego napędu jest ukrycie centralki sterującej pod obudową jednego z siłowników. Standardowo napędy są wyposażone w wyłączniki krańcowe otwarcia i zamknięcia. Układy te są coraz częściej stosowane.

Zestaw obejmuje

 • Siłownik prawostronny 230V z wbudowaną plytą ZF1 - szt. 1
 • Siłownik lewostronny 230V - szt. 1
 • Karta częstotliwości AF 43SP na 433,92 MHz, kod zmienny
 • Pilot SP2 dwukanałowy na 433,92 MHz, kod zmienny
 • Fotokomórka DIR10 12 24V A.C./D.C., o zasięgu do 10 m, zabezpiecza przed zgnieceniem np. samochodu znajdującego się w obrysie ruchu bramy, powodując jej zatrzymanie.

 

 

W celu uzyskania informacji na temat pełnej oferty firmy CAME zapraszamy na stronę: www.came.pl lub do naszego biura.

_______________________________________________________________________________


CAME ATI STRONG do bram o długości skrzydła do 3m


Zestaw Came Ati Strong z siłownikami A3000 przeznaczony jest do bram rezydencjalnych o max szerokości jednego skrzydła 3m (6m cała brama). Centrala sterująca ZF1 posiada szereg funkcji, które pozwalają zastosować dodatkowe akcesoria sterujące i zabezpieczające. Wbudowany jednokanałowy dekoder radiowy umożliwia sterowanie bramy za pomocą pilotów.


Zaletami siłownika są :

- duża siła zapewnia prawidłowe poruszanie skrzydeł w trudnych warunkach (niska temperatura, śnieg, wiatr) oraz odpowiedni docisk zamkniętej bramy do odboju środkowego
- regulowane (9 ustawień osi obrotu) mocowanie do słupka
- w pełni osłonięta tuba siłownika
- łatwe w obsłudze wysprzęglenie awaryjne


 
____________________________________________________________________________________________________________________________
CAME AMICO EURO do maksymalnej długości skrzydła 2.2m


 

Amico Euro to nowoczesny zestaw CAME do automatyzacji bram dwuskrzydłowych o maksymalnej szerokości skrzydła do 2,2m (4,4m cała brama). Napęd jest dość szybki – do kąta prostego otwiera bramę w czasie ok. 19s! Odblokowanie siłownika w razie braku prądu jest możliwe od góry napędu – można więc go zastosować w nietypowych lokalizacjach z niewielką ilością miejsca po bokach bramy! Wbudowany jest mechaniczny ogranicznik otwarcia i zamknięcia. 
____________________________________________________________________________________________________________________________


CAME FERNI do montażu na szerokich słupkach Zestaw CAME FERNI został zaprojektowany do montażu na szerokich słupkach. Dzięki zastosowaniu ramienia łamanego nie ma potrzeby adaptacji bramy czy słupków. FERNI może być zamontowany nawet w przypadku, gdy głębokość osadzenia bramy na słupie wynosi nawet 40cm! Dla zastosowań półprzemysłowych powstała wersja 24V (na zapytanie). W wersji 230V nadaje się do zastosowania w budynkach jednorodzinnych o normalnej częstotliwości użytkowania. Dodatkowym atutem jest możliwość obsługi skrzydła bramy o szerokości 400cm (800cm cała brama).

CENTRALA STERUJĄCA ZA3N to uniwersalny sterownik do bram dwuskrzydłowych z siłownikami na 230V. Oczywiście istnieje możliwość sterowania bramą zarówno w trybie krok-po-kroku jak i automatycznego zamykania. W przeciwieństwie do centralki ZF1 (słabszy model) ZA3N obsługuje fotokomórkę działającą na zamykaniu i otwieraniu. Dodatkowo w centrali jest wyprowadzony zestyk wyjścia drugiego kanału np. dla sterowania innym urządzeniem (bramą garażową). Oczywiście centralka obsługuje zamek elektromagnetyczny (12V) co jest bardzo istotne przy większych bramach. W komplecie dostarczamy razem z obudową.

FOTOKOMÓRKA DIR10 zawarta w zestawie stanowi zabezpieczenie przeciwko przytrzaśnięciu w bramie – jeśli cokolwiek znajdzie się między fotokomórką nadawczą i odbiorczą napęd nie pozwoli bramie na ruch zamykający. Co więcej – w przypadku tych fotokomórek można zainstalować kilka ich kompletów obok siebie bez obawy o nakładanie się sygnałów dzięki modulowaniu wiązki podczerwonej. Zalecamy montaż 2 kompletów fotokomórek w bramach dwuskrzydłowych.

Karta częstotliwości CAME SPACE umożliwia przechwycenie sygnału z pilota i sterowanie napędem. Karta współpracuje wyłącznie z napędami CAME i umożliwia wpisanie do 35 pilotów. System radiowy SPACE jest oparty o kod dynamicznie zmienny. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego radioodbiornika do sterowania np. bramą garażową lub innym urządzeniem. Piloty w wersji radiowej SPACE występują jako 2 i 4 kanałowe (przyciskowe).

W zestawie znajdziesz również lampę sygnalizacyjną i antenę, które można zamontować razem w jednym komplecie lub oddzielnie.Zestaw zawiera:

- 2x Siłownik 230 V
- Centralę sterującą
- Kartę częstotliwości
- Pilota
- Fotokomórkę 


apartprojekt.com - ogrodzenia, bramy garażowe, napędy do bram, ogrodzenia kute, balustrady, panelowe, montaż ogrodzeń, szlabany - Gdynia, Trójmiasto